Konyaaltı Belediyesi An Aqua Swimming Race etkinliği 25 Kasım 2023 tarihinde Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde 500m-1500m-3000m-4500m mesafeleriyle organize edilecektir.

Konyaaltı/Antalya
25 Kasım 2023
Konyaaltı Belediyesi An Aqua Swimming Race

REGLAMAN VE DETAYLI PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 

KATILIM KOŞULLARI VE KURALLARKonyaaltı Belediyesi An-Aqua Swimming Race, 25 Kasım 2023 tarihinde 500metre(gece yüzmesi), 1500metre ,3000metre, 4500 metre  mesafeleri ile organize edilecektir.
Yarışmaya reglamanda belirtilen şartları sağlayan sporcular katılabilir.
Yarış Start noktası Antalya Konyaaltı Sahili'dir.
18 yasından küçük sporcuların velilerinin ıslak imzalı dilekçe ile 500m, 1500m ve 3000m parkurlarına katılabilir. Kit masasında ıslak imzalı dilekçeleri organizasyon ekibine teslim etmek zorundadır.
Geçerli bir sağlık raporu veya lisans gereklidir.
Sağlık raporu ile katılacak sporcuların sağlık raporları son 6 ay içerisinde alınmış olmalıdır.
Yarış içerisinde yarıştan çekilmek istiyorsanız bonenizi çıkarmanız ve el sallamanız yeterlidir. En yakın tekne sizlere yardımcı olacaktır.
Yarışma sırasında yüzücülerin güvenliği özel ve resmi kuruluşların tekneleriyle sağlanacaktır. Teknelerde gerekli donanım ve personel bulunacaktır.
Organizasyon Komitesi İş bu reglamanda değişiklik yapma ve düzenleme hakkına sahiptir.
Salgın hastalık, deprem, sel, yangın gibi doğal afetler, savaş, terör olayları ve ayaklanma gibi öngörülemeyen nedenlerle ve bu nedenlere bağlı olarak alınacak tedbir kararları ve önlemleri çerçevesinde yarışmanın gerçekleştirilememesi durumunda, katılımcıya ücret iadesi yapılmayacak, kayıt ücretleri bir başka etkinliğe ya da kişiye aktarılamayacaktır
Yarışmaya katılan her sporcu yukarıda belirtilen şartları okumuş ve onaylamış sayılacaktır.
Hakemler yarış esnasında sağlık açısından tehlikeli gördükleri sporcuyu bota alabilirler.
Diğer sporcuları tehlikeye atan ve uygunsuz hareketler yapan sporcuları hakemler diskalifiye edebilir
Yarışma kayıtları, www.anaquarace.com adresinden yapılacaktır. 
Genel klasmanda dereceye giren sporcular, yaş kategorisinde değerlendirilmeyecektir.
Diğer yüzücülere kasti olarak centilmenlik dışı ve engelleyici nitelikte harekette bulunan yüzücüler yarış dışı bırakılacaktır.
Yarışmacının herhangi bir gerekçe ile yarışmaya katılamaması halinde katılımcıya ücret iadesi yapılmayacak, kayıt ücretleri bir başka etkinliğe ya da kişiye aktarılmayacaktır.
Ödül törenine bir mazereti nedeniyle katılamayacak sporcularımızın ödülü, imza karşılığı bir arkadaşına teslim edilecek, şampiyona sonrası ödül gönderimi yapılmayacaktır.

Kit dağıtımı, numaralandırmalar,startlar ve ödül töreni Konyaaltı Belediye Meydanı’nda yapılacaktır. Konum için tıklayınız