HAKKIMIZDA

 

apphurra.com (bundan sonra Hurra olarak ifade edilecektir), sportif faaliyetler, festivaller ve kültürel faaliyetlerin kayıtlarının tek çatı altında toplanmasının hem organizatör hem de katılımcılar açısından kolaylık sağlayacağı düşüncesiyle Hekim Tez Yazılım Limited Şirketi tarafından kurulmuştur.

 

Hurra’ya üye olmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra ücretli etkinliklere ödemesini yaparak kaydolabilir, ücretsiz düzenlenen etkinliklere ise ücret ödemeden katılabilirsiniz. Ücretli etkinliklere kaydolduğunuz an ödeme yapmak zorunluluğu yoktur. Kayıt süresi içerisinde dilediğiniz zaman ödeme yapabilirsiniz etkinliğe.

 

Hurra bir etkinlik organizasyon firması değildir. Hurra içerisinde yer alan etkinliklerin yürütülmesi etkinliği oluşturan organizatör / organizatörler tarafından yapılmaktadır. Kayıt olduğunuz veya olmayı düşündüğünüz etkinliklerle ilgili tüm soru, görüş, önerileriniz için organizatör ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Nasıl kullanılır?

Web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra istediğini etkinliğe kaydolabilirsiniz.

 

Hurra sitesinde etkinlik oluşturmak için organizatör olmanız gerekmektedir. Organizatör olmak için bizimle iletişime geçiniz.